Hakkımızda

Nizamoğlu Su Arıtma Cihazları firmamız, 2003 yılından itibaren "evsel su arıtma cihazı" "içme suyu arıtma cihazları" "reverse osmosis teknoloji" "Paslanmaz Su Sebilleri " "Arıtmalı Su Sebili" Laboratuvar Tipi "Saf Su Cihazı" ve "Ultra Saf Su Cihazları" Üretimi " Toptan Su Arıtma Filtreleri ve Yedek Parça " alanlarında su arıtma sektörüne ürün ve hizmet sunmaktayız.  Müşterilerimizi etkileyecek, kalitemizi yansıtacak her türlü su'dan kaynaklı sorunlarınıza ve su arıtma ihtiyacınıza anında cevap veren firmamız, siparişlerinizi en kısa sürede ve güvenli  bir şekilde ulaştırmayı kendine misyon edinmiştir.
Okullarda Hidrasyon

Okullarda Hidrasyon
Çocukların susuzluktan geleneksel olarak yetişkinlerden daha fazla muzdarip olmaları muhtemeldir, çünkü her zaman susuzluk hissine dikkat etmezler, bu nedenle her zaman bir içki içmeyi düşünmeyebilir.

Gün boyunca içme suyuna düzenli erişim, hidrasyon seviyelerini yüksek tutmak için önemlidir ve alımın gün boyunca yayılması gerekir. Çocuğun yarısı okula harcanan saatlerle birlikte, o zaman sıvı alımının yarısı okul saatlerinde gerçekleşmelidir. Bu, içme suyunu temin etmek için yeterli olanakların mevcut olduğundan emin olmak için okullara büyük sorumluluk getirir. Şişe doldurucular, öğrencilerin sürekli suya erişimlerini sağlayarak gün boyunca saklayabilecekleri şişeleri tekrar doldurmalarını sağlayan mükemmel bir çözümdür.

E-Ticaret Sistemleri