Kategoriler
MARKALAR
Fiyat Aralığı
Ürün FiltreleFiltrele
Toplam 2 Ürün

Alışveriş ve servis hizmeti için bizimle iletişime geçin.

Nizamoğlu Su Arıtma Servis Bölgelerimiz, Denizli, Aydın, Uşak, Muğla, Bodrum, Marmaris, Kuşadası ... Deneyimli ve güler yüzlü ekibimizle hizmetinizdeyiz. Nizamoğlu su arıtma hizmet kalitesi ve güvenirliği en üst seviyededir.


Su Arıtma Olarak Verdiğimiz Hizmetler

  • Su arıtma satış: Türkiye çapında sunmuş olduğumuz su arıtma cihazları kaliteleriyle farklarını ortaya koymaktadır. Türkiye’de bir ilki yaparak 15 Yıldır e ticaret yoluyla satılan ürünlerin kurulum ve montajlarını hizmetlerini ücretsiz vermekteyiz.
  • Su arıtma montaj: Herhangi bir yerden almış olduğunuz su arıtma cihazını kurdurmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
  • Su arıtma teknik servis: Su arıtma cihazındaki arza tespiti ve onarım.
  • Su arıtma filtre değişimi: Şehir fark etmek sızın su arıtma cihazınızın filtre değişimi yapılır.
  • Su arıtma yedek parça: Su arıtma cihazı yedek parça satışı.


Su Arıtma Cihazı Nasıl Çalışır

Su Arıtma Cihazı içerisindeki filtreler sayesinde suyu arıtır. İçerisindeki filtreler ve özellikleri şunlardır.

Sediment filtre: suyun içerisindeki kaba tortu, kum, ve büyük partikül ve parçacıkları tutar. Bu filtrenin amacı membran filtreyi  kaba tortu, kum, ve büyük sayılabilecek parçacıklardan koruyarak ömrünü uzatmaktır.

Karbon filtre: Suyun kötü kokusunu alarak kimyasallardan nispeten arıtır. Suyu daha yumuşak içimli hale getirir. bu filtreleme yöntemini (karbon filtre) Amerikan ordusu tarafından doğada buldukları içilip içilemeyeceğinden emin olmadıkları sulara da uyguluyorlar.

Blok karbon filtre: Karbon filtreyle benzer özellikleri olmasıyla beraber daha blok halindeki yapısı daha iyi bir filtreleme yapar. Bununla beraber sudaki mikroorganizmaları da kısmen süzer.

Membran filtre: su arıtma cihazının kalbini oluşturan filtredir. minimum 3 bar basınçla çalışan filtredir. Gözeneklerinden 1 mikrondan büyük hiçbir madde geçemez. Su arıtma işleminin son durağıdır su bu noktandan sonra su tankına dolar ve oradan tatlandırıcı filtreden sonra musluğa gider

Tatlandırıcı filtre : Suya mineral ve tat veren filtredir. Hindistan cevizi kabuğundan üretilir suyun en önemli filtrelerinden biridir  membran filtreden sonraki, musluğunuza gelmeden en son aşamadır.Alışveriş ve servis hizmeti için bizimle iletişime geçin.E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?