0554 238 42 88
  0554 238 42 88
Kategoriler
Para Birimi Seçimi

Hangi Membran Filtre Daha İyi Uzmana Danış

Hangi Membran Filtre Daha iyi sorusuna açıklama niteliğindeki yazımız

Uzun Ömürlü Membran Filtre | İthal Membran Filtreler

Kristal Berraklığında Su İçin Yüksek Kaliteli En İyi Membranlar ! Fırsatları Kaçırmayın, Hemen Alın.

Uzun Ömürlü ve Verimli Su Arıtma Membranları !

Membran filtre ömrü ne kadar?

Su Arıtma Sisteminde kullanılan filtrenin çeşidine göre kullanım ömrü değişir. Bu süre membran filtre için 2 yıldır. İkinci yılın sonunda membran filtrenin mutlaka yenisiyle değiştirilmesi gerekir. Değiştirilmediği takdirde içme suyunun tadı, kokusu ve rengi değişebilir, arıtılan su içilemez duruma gelebilir.

Membran Filtrelerin Görevi: Membran filtrelerin temel görevi, suyun içindeki partikülleri, kirleticileri ve mikroorganizmaları suyun içine almadan tutmaktır. Bu sayede, daha temiz ve daha sağlıklı içme suyu elde edilir.

5. Türkiye'de En Çok Kullanılan Membran Filtre Markaları ve çeşitleri : Türkiye'de su arıtma cihazlarında en çok kullanılan membran filtre markaları şunlardır:

  • Pantec plus Membran 90GPD
  • OLMPIA Membran 80 GPD
  • MEMBRANES 80 Membran
  • Filmtec Dow Membran

Bu markalar, yüksek kaliteli membran filtreleri üretmeleri ve su arıtma cihazlarının etkinliğini artırmalarıyla bilinirler.

Membran filtre bozulursa ne olur?

Membran filtre arızalanması sonucunda sistem tam olarak su vermez yada arıtılmamış suyu normal şebeke suyunu sizlere verir. Bunun sonucunda arıtılmamış bir su veriyorsa cihazınız membran filtresi değişmesi gerekir demektir.Su Arıtma Cihazlarında Kaliteyi Belirleyen Faktörler

Su arıtma sistemleri, temiz ve sağlıklı içme suyu elde etmenin anahtarını sunar. Bu sistemlerin temelini oluşturan membran filtreler, suyun içindeki zararlı maddeleri ayrıştırarak kaliteli su sağlar. Ancak, "Hangi membran filtre daha iyi?" sorusu, çeşitli faktörleri değerlendirmeyi gerektirir.

Su arıtma filtresi kaç aşamalı olmalı?

Standart, ev tipi bir su arıtma cihazı için konuşacak olursak sağlıklı bir su arıtma cihazı en az 5 aşamalı olmalıdır. Pompalı veya pompasız model fark etmeksizin en az 5 aşamadan oluşan tüm cihazlar En İyi kalite Filtreler ve parçalardan yapıldığı sürece size en iyi arıtılmış su deneyimi sunacaktır.

Yüksek Kireç sularda Etkili En İyi Membran Filtre Seti Yüksek Tds Değeri Ve Kireçli Sularda Yüksek Verim Alabilmeniz Için Kullanılan Bir Filtre Setidir. Aynı zamanda 1 lt temiz su için 1 lt atık su yaparak , emsallerinden 3 kat daha tasarruf sağlar. Sadece atık sudan kendini amorti eder. 

 Hemen bize ulaşın hem tasarruf edin, hem de sağlıklı su tüketin. Eski nesil cihazlara göre %100 daha az atık su oranıyla daha çevreci ve daha tasarruflu. Yılda 1 Filtre Değişimi.

90 gpdMembran filtre ömrü ne kadar?Sistemde kullanılan filtrenin çeşidine göre kullanım ömrü değişir. Bu süre membran filtre için 2 yıldır. İkinci yılın sonunda membran filtrenin mutlaka yenisiyle değiştirilmesi gerekir. Değiştirilmediği takdirde içme suyunun tadı, kokusu ve rengi değişebilir, arıtılan su içilemez duruma gelebilir.

Bu Yazıyı Paylaşmak İster misiniz ?
E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?
softtr® | Profesyonel E-Ticaret Sistemleri ile hazırlanmıştır.