0554 238 42 88
  0554 238 42 88
Kategoriler
Para Birimi Seçimi
  Filtrele
Toplam 3 Ürün
Ücretsiz Kargo
Yeni Ürün
  
  
Az Yer Kaplayan Su Arıtma Cihazı Alkali Su, Metal Tanklı Fiyatı
Ücretsiz Kargo
%8
  
  
LG Premium Su Arıtma Cihazı 7 Aşamalı Metal Tanklı Fiyatı
Ücretsiz Kargo
  
  
Denizli Montaj Dahil LG Alkalin Su Arıtma Cihazı Pompalı Fiyatı

LG Su Arıtma Cihazı ve Yedek Filtresi

Gün içerisinde belki de en çok tükettiğimiz sıvı olan suya, en kaliteli ve en lezzetli şekilde erişebilmek LG su arıtma sistemleri ile mümkün. Musluklardan akan suların içerisinde yer alan zararlı parçacıkları ve bakterileri sudan uzaklaştırarak hem daha sağlıklı hem de daha kaliteli bir suya kolayca ulaşabilmenizi sağlayan LG su arıtma cihazları kategorimizde sizleri bekliyor. Yalnızca içme suyunda değil kullanım suyunda da daima kaliteli bir seçeneğinizin olmasını sağlayan LG su arıtma cihazları; sizin ve ailenizin sağlığı için yeni teknolojiler kullanılarak tasarlanır. Farklı teknik özelliklere, boyutlara ve görünümlere sahip olan LG su arıtma cihazlarını kategorimiz üzerinden inceleyebilir; beklentilerinize uygun bir modeli güvenle satın alabilirsiniz.

LG Su Arıtma Cihazı Pompalı ve Pompasız Modelleri

LG su arıtma cihazı çeşitleri arasında farklı özelliklere sahip pek çok seçenek bulunuyor. Sahip olduğu filtreler ile suyu farklı aşamalardan geçirerek filtreleyen ve arındıran LG su arıtma cihazları; farklı filtre seçenekleri ile sunuluyor. LG su arıtma cihazları arasında 5 aşamalı, 9 aşamalı, 10 aşamalı, 11 aşamalı, 12 aşamalı gibi farklı filtreleme seçenekleri bulunan modeller mevcut. LG 10 aşamalı su arıtma cihazı suyu sahip olduğu 10 farklı filtre ile 10 farklı aşamada arındırırken; 5 aşamalı modeller bunu 5 aşamada gerçekleştirir. Ancak suyun 10 farklı aşamada arınması cihazın her zaman 10 farklı filtreye sahip olduğu anlamına gelmez. Bazı modellerde yer alan tek bir filtrede 6 ayrı filtrasyon da bulunabilir. Ürün detay sayfalarından ürünün sahip olduğu filtreleri ve suyu arındırma aşamalarını dikkatli olarak inceleyip, sizi memnun edecek bir ürün seçmeye özen göstermenizi öneririz.

LG Su Arıtma Cihazları Hangi Filtrelerden Oluşur

LG su arıtma cihazları, suyu arındırmak ve berraklaştırmak için birden fazla filtre kullanır. LG su arıtmalarının her biri suyu farklı filtrasyon aşamalarından geçirir. Örneğin; 11 aşamalı LG su arıtma cihazlarında 11 farklı filtrasyon bulunur. Cihaz, 1. aşamada 5 Mikron Tortu Filtresi ile sudaki çamur, pas ve kum partiküllerini 5 mikrona kadar arıtır. 2. aşamada Granül Aktif Karbon Filtre ile suda bulunan kötü tat ve kokuyu giderir. Aynı zamanda suyun içerisinde bulunan kloru yok eder. 3. aşamada Blok Karbon Filtre ile klor ve organik kimyasalların %99'unu tutar. Suyun tadını, kokusunu ve rengini iyileştirir. 4. aşamada bulunan Ters Ozmoz Membranı, suyun sertliğini ve suyunuzda bulunabilecek kurşun, baryum, krom, cıva, sodyum, kadminyum, florür, nitrit ve selenyum gibi kirletici maddeleri arıtır. 5. aşamadaki Post Carbon Filtre ise suda bulunan klor, renk, tat ve koku veren eriyik gazlar, artıklar ve organik maddelerin arıtımı için kullanılır. 6. aşamada Mineral Filtre, temiz su niteliklerini geliştirir. 7. aşamada Alkalin Filtre suya çeşitli mineraller ekleyerek suyun pH seviyesini yükseltir. 8. aşamada bulunan İnfared Filtre Bio-Seramik filtre tüplerinin içindeki seramik kürelerin yaydığı uzak kızılötesi ışınlar, su moleküllerini aktive etmek, kan dolaşımı ve metabolizmayı canlandırmak için kullanılır. 9. aşamadaki Mineral Filtre özellikle 0-12 yaş grubu çocuk, yaşlı veya hamile kadınların olduğu ailelerin daha çok ilgi gösterdiği bir filtredir. Çünkü bu mineral filtre, suyun arıtma işlemi gerçekleştikten sonra suyun içeriğinde olması gereken ama sularımızda gerekli miktarda bulunmayan vitaminleri suyun içeriğine katar. 11 aşamalı LG su arıtma cihazlarında 10. aşamada yer alan Negatif İon Filtre, temiz su niteliklerini geliştirir. Son olarak 11. aşamada bulunan Mineral Filtre ise; sularımızda gerekli miktarda bulunmayan vitaminleri suya katarak hem bağışıklık sistemimizi hem de vücut direncimizi yükseltir.

LG Su Arıtma Cihazı Fiyatları

Suyu farklı filtrasyon aşamalarından geçerek en iyi şekilde filtreleyen LG su arıtma cihazları, kategorimizde sizleri bekliyor. Hemen LG su arıtma cihazı fiyatlarını inceleyerek beğendiğiniz modeli güvenle satın alabilirsiniz. Daha fazla markanın su arıtma sistemlerini Su Arıtma Cihazları kategorimizde bulabilirsiniz. Keyifli alışverişler!

E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?
softtr® | Profesyonel E-Ticaret Sistemleri ile hazırlanmıştır.