0554 238 42 88
  0554 238 42 88
Kategoriler
Para Birimi Seçimi
  • Aqua%20Fujitsu%20Su%20Arıtma%20filtresi%20(3’lü%20paket)
  • Aqua%20Fujitsu%20Su%20Arıtma%20filtresi%20(3’lü%20paket)
Aqua Fujitsu Su Arıtma filtresi (3’lü paket)
Ürün Kodu : AFJ         Yorumlar (0)        Yorum Ekle
Marka :  AQUA
599.00 TL   Kdv Dahil
Banka Havalesi : 575.04 TL (4 %)
Ücretsiz Kargo
Yeni Ürün

Nizamoğlu Arıtma'da, çok çeşitli ters osmoz su filtre sistemleri için son derece yüksek değerli ve oldukça etkili kaliteli yedek filtre kartuşları ve membranlar sunuyoruz. Yelpazemiz çoğu sistemle uyumludur, bu nedenle emin değilseniz, yapmanız gereken tek şey bizi 0554.238 42 88 numaralı telefondan arayarak filtrelerimizin sisteminizde çalışıp çalışmayacağını kontrol etmek,% 99,9 oranında çalışacaklardır !

1. Aşama 5 Micron Spun Sediment Filtre (PPS) 1.1  5 mikron İnline tortu filtre, ters ozmos filtrasyonunun ilk aşamasıdır. Filtrasyonun başlangıcında, suda bulunan kaba tortu, kum, mil, çamur gibi maddelerin arıtılmasını sağlayarak ters ozmos membran filtreyi korur ve optimum filtre ömrü sağlar. Kullanım ömrü 6-8 aydır. Suyun kullanımına göre değişiklik gösterebilir. 6 ton su kullanıldığında ömrü dolar ve yenisiyle değişmesi gerekmektedir.

2. Aşama Granül Aktif Karbon Filtre (GAC) İlk aşamadaki filtreden geçmiş klor, renk, tat ve koku veren eriyik gazlar, artıklar ve organik maddelerin arıtımını sağlar. Bu filtre aktive edilmiş karbondan oluşmaktadır ve klorin, koku, organik kirleticiler, böcek ilaçları ve koku ile tadı etkileyen kimyasallardan arındırma amaçlıdır. Kullanım ömrü 6-8 aydır.

3. Aşama Karbon Blok Filtresi (CTO) CTO karbon blok filtre, ters ozmos filtrasyonun ikinci aşamasıdır. Suyun renk, tat ve koku dengesini düzenler. Kaliteli içme suyunda bulunmaması gereken klor ve agır kimyasal maddeleri arıtarak membran filtreyi korur ve ters ozmos işleminin kusursuz olarak gerçekleşmesini sağlar. Kullanım ömrü 6-8 Aydır. suyun kullanımına göre de değişiklik gösterebilir. 6 ton su kullanıldığında ömrü dolar ve yenisiyle değişmesi gerekmektedir.

Tam olarak aradığınızı bulamazsanız, filtrelerimiz piyasadaki çok çeşitli sistemlerle birlikte veya bunların yerini almak için kullanılabileceğinden, sadece iletişime geçin 0554.2384288 

Su filtresi kartuşunuzu değiştirmeden önce, sisteminizin standart bir filtre boyutu mu yoksa özel bir boyut mu kullandığını bilmeniz gerekir. Filtre kartuşları üreten hemen hemen tüm şirketler, bunları bir veya daha fazla standart boyutta sunar, böylece çok çeşitli filtreleme sistemlerine uyacaklardır. Bununla birlikte, bazı üreticiler standart boyutların hiçbirini kullanmayan sistemler yapar - bu, onlardan yalnızca su filtresi yedek kartuşları satın alabileceğiniz anlamına gelir. Bu, başka seçeneğiniz olmadığı için üreticinin yedek kartuşlar için sizden istedikleri kadar ücret almasını sağlar.

Nizamoğlu Su Arıtma Sistemleri olarak, filtreler için yüksek fiyatlar ödemeye zorlanmanın siz, müşteri için haksızlık olduğunu düşünüyoruz. Bu nedenle, sattığımız tüm su filtreleri - ve yedek su filtresi kartuşları - standart gövde boyutlarını kullanır. Bu şekilde, tek bir markaya bağlı kalmak yerine, istediğiniz yedek filtreyi seçme özgürlüğüne sahip olursunuz.

Toplam 0 yorum yapıldı


Yorum yaptığınız teşekkür ederiz. Yorumunuz icelendikten sonra yayınlanacaktır.
Sizde yorum yapın
Doğrulama Kodu
BENZER ÜRÜNLER
Ücretsiz Kargo
  
  
Açık Kasa Su Arıtma Filtresi - 3’lü Set Fiyat
Ücretsiz Kargo
Yeni Ürün
  
  
Su Arıtma Cihazı Filtresi 3 lü Ön Filtre Paketi Fiyat
Ücretsiz Kargo
Yeni Ürün
  
  
3’lü Su Arıtma Cihazı Filtre Seti Fiyat
Ücretsiz Kargo
Yeni Ürün
  
  
TİGER Fujitsu Su Arıtma Filtre Seti 3lü Paket Fiyat
Ücretsiz Kargo
Yeni Ürün
  
  
Fujitsu Quick Filtre Seti (Cebilon) Çift Karbonlu
Ücretsiz Kargo
Yeni Ürün
  
  
Fujitsu Kapalı kasa su arıtma filtresi (3’lü paket)
Ücretsiz Kargo
Yeni Ürün
  
  
Kapalı kasa su arıtma filtresi (3’lü paket)
Ücretsiz Kargo
Yeni Ürün
  
  
Kapalı Kasa Su Arıtma Cihazı için Çift Coconut Karbon 3lü Ön Filtre
Ücretsiz Kargo
Yeni Ürün
  
  
Optima model Quick 3 lü Filtre Seti (Abway) Çift Karbonlu
Ücretsiz Kargo
Yeni Ürün
%2
  
  
Optima 3’lü İnline Ön Filtre Seti (Blu water) Üçlü Filtresi
Ücretsiz Kargo
Yeni Ürün
%2
  
  
Blu Water Su Arıtma Cihazı 3’lü İnline Filtre Seti (Blu water) Üçlü Filtresi
Ücretsiz Kargo
Yeni Ürün
  
  
İhlas Silver model Quick Filtre Seti (Cebilon) Çift Karbonlu
E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?
softtr® | Profesyonel E-Ticaret Sistemleri ile hazırlanmıştır.