Ürün FiltreleFiltrele
Toplam 3 Ürün

NİZAMOĞLU WATER SİSTEM ; içmek, yemek pişirmek, banyo yapmak ve daha fazlası için güvenli suya sahip olmanın önemli olduğunu bilir. Bu amaçla, eviniz veya işyeriniz için giriş noktası tüm ev su filtre sistemleri sunuyoruz.

Bunlar, binanın ana su hattındaki tüm suyu filtreler, böylece temiz, filtrelenmiş suyun tamamı binanın her parçası olur. Böcek ilacı kalıntısı, klor ve nitrat gibi kirleticiler sağlığınızı olumsuz etkileyebilir, sıhhi tesisat armatürlerine ve cihazlara zarar verebilir.

Tüm ev tipi su filtre sistemlerimiz, suyunuzdaki tortuları azaltmanın yanı sıra koku, görünüm ve tadı iyileştirir. Bu aynı zamanda boruların ve cihazların ömrünü uzatmaya yardımcı olur ve kuyu suyu olan evler için mükemmeldir. Ayrıca, kireç azaltma ve iyileştirilmiş temizlik / temizlik gibi temel faydalar sunan, ayrıca sıhhi tesisat ve aletleri korumaya yardımcı olan lüks tuzlu su yumuşatıcıları da sunuyoruz.

Su filtreleme sistemlerimiz, takip etmesi kolay kurulum kılavuzları ve harika satış öncesi ve sonrası destek ile birlikte gelir.  Sorularınız için 0554.2384288 numaralı telefondan bizi arayın  .

BÜTÜN EV SU FİLTRASYON SİSTEMİ

Tüm Ev su filtre sistemimiz Multi-Media ve jumbo Su Filtresi Muhafazaları ile özellikle tüm ev veya endüstriyel / ticari uygulamalar için tasarlanmıştır. Tüm ev filtreleri klor ve diğer kimyasal tatları, kokuları, kiri, tortuları gidererek suyu daha temiz, daha temiz ve tüm eviniz için daha güvenli hale getirir.

Ayrıca cihazlarınızı, armatürlerinizi ve boru hatlarınızı da korurlar Evin tamamı su filtrelerimiz genellikle eve giren ana su hattına yerleştirilir.

Bütün Ev Su Filtresi Kullanmanın Faydaları

Ev su filtre sistemi Tüm ev veya endüstriyel / ticari uygulamalar için özel olarak tasarlanmış muhafazalar. Tüm ev filtreleri klor ve diğer kimyasal tatları, kokuları artı kiri, tortuları gidererek suyu daha temiz, daha temiz ve tüm eviniz için daha güvenli hale getirir. Ek olarak, cihazlarınızı, armatürlerinizi ve boru hatlarınızı da korurlar Tüm ev su filtrelerimiz genellikle eve giren ana su hattına yerleştirilir.

İçme Suyunun Tadı ve Kokusunu İyileştirir

İçme Suyundaki Toksinleri Giderir.

Farklı Arıtma Düzeyleri

Su Kaynaklı Hastalıkların Olasılıklarını Büyük Ölçüde Azaltmak

Apartman Site Daire Villa Ana Giriş Merkezi Su Arıtma Sistemleri Suda içerisinde en çok sıkıntı oluşturan parametrelerin basında kireç gelmektedir. Kireç daha cok su içerisinde eriyik halde bulunan kalsiyum  ve magnezyum iyonları başta olmak üzere +2 değerlikli iyonlardan kaynaklanmaktadır.Bu iyonlar  özellikle aşındırıcı etkisi nedeniyle boru hatlarında tıkanma, kaynama sonrası ısıtıcı diplerinde kireç tabakalaşması, sulama sistemlerinde dağıtıcılarda tıkanma, üretimde ürünler üzerinde deformasyon, yıkama sonrası son ürünlerde leke oluşumuna neden olabileceği gibi  insan sağlığına verdiği çoğu zaman telafisi mümkün olmayan zararlar, kirecin  neden olduğu önemli sorunların başında gelmektedir.Yumuşatma sistemleri ile boru hatlarında meydana gelen tıkanma sorunlarının gideriminin yanı sıra  püskürtme ünitelerinde kullanılan difüzörlerde sıkça görülen  kireçlenmenin önüne geçilebilmektedir. Ayrıca tesisatlarda sıkça görülen kireç tabakalaşmasının önüne geçilerek hat daralmalarının ve deformasyonlarınınn önüne geçilerek tesisatın ömrü uzatılmış olur.

İşletmelerde ise özellikle yoğun su tüketiminin olduğu ünitelerde son ürünlerin kalitesini artarırarak ürün üzerinde tabakalaşmayı önler.Yumuşatma sistemlerimiz, tam otomatik olup işletmen için ayrı bir personel ihtiyacı oluşturmamaktadır. Sistem doygunluğa ulaştığı anda otomatik olarak kendisini yıkamaya alır ve bunu takip eden aşamalar sonunda tekrar devreye girer. İşletmenin belirli dönemlerde tuz tankına tuz ilavesinin dışında ekstra bir görevi bulunmamaktadır.E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?