Kategoriler
MARKALAR
Ürün Filtreleme
Tank Seç
SU DEPOSU SEÇ
Üretim Kapasitesi
Filtre Aşama Sayısı
Pompa Türü
Tank Türü
Membran Kapasitesi
Cihaz Tipi
Montaj Yeri
Kirletici Madde Giderimi
Filtre Menşei
Musluk Seç
Ürün Özellikleri
Fiyat Aralığı
Ürün FiltreleFiltrele
Toplam 74 Ürün

Ailenizin içmek için temiz, sağlıklı, güvenli suya sahip olmasını sağlamak istediğinizde, Nizamoğlu Arıtma da Satılan güvenilir içme suyu filtre sistemine ihtiyacınız vardır. Suyunuzda neyi arıtmanız gerektiğini belirlemek ve ihtiyaçlarınız için doğru filtreleme sistemini bir araya getirmenize yardımcı olmak için sizinle birlikte çalışacak deneyimli Sertifikalı Su Uzmanlarımıza güvenebilirsiniz. Satış elemanlarımız görevli değildir, bu nedenle onların tek amacı su sorunlarınız için doğru çözümü bulmaktır "sorununuzu belirli bir ürüne sığdırmaya çalışmak değil. Klor, florür, kimyasallar ve pestisitleri gideren bir içme suyu filtre sistemine ihtiyacınız olsun, veya yukarıdakilerin tümü, ihtiyacınız olan şey bizde.


İçme suyunuzda ne var ?

Mevcut birçok içme suyu filtre sistemi arasından seçim yapmadan önce, suyunuzda tam olarak ne olduğunu bilmeniz gerekir. Her kirletici madde için çalışacak tüm filtreye uyan tek bir boyut yoktur, bu nedenle arıtma sisteminizi suyunuza özgü sorunlara odaklanmak için uyarlamanız önemlidir. US Water Systems, ihtiyacınız olan arıtma türünü belirlemenize yardımcı olacak bir dizi güvenilir ve uygun fiyatlı su test kitine sahiptir.

Lavabo Altı RO Sisteminin Faydaları

Reverse Osmosis, evde kaliteli içme suyu sağlamak için en iyi çözümdür ve bu filtreleme yöntemi bir dizi kirletici maddeyi azaltmak için çok etkilidir. Bir RO su filtresi kullanmak, suyunuzun tadını, rengini ve kokusunu önemli ölçüde iyileştirecektir. Lavabo altı ters osmoz sistemlerinin çoğu, tıkanmalara neden olabilecek ince asılı malzemeleri hapseden bir tortu ön filtresi ve RO membranlarına zarar verebilecek klor ve diğer kirleticileri çıkarmak için bir karbon ön filtresi içerir. Suyu cilalamak için genellikle karbon sonrası filtre eklenir.


Kendi Mutfak lavabonun altında ters osmoz sistemi kurmak  istiyorsanız, tüm sistemlerimiz, okuması kolay kullanım kılavuzlarıyla birlikte gelir.

Tesisat yapmayanlarınız için, lisanslı herhangi bir tesisatçı, sisteminizi sorunsuz bir şekilde kurabilir.

Su arıtma ihtiyaçlarınız için hangi RO sisteminin en iyisi olduğunu biliyor musunuz?

Sertifikalı su arıtma uzmanlarımızı bugün arayın!


Nizamoğlu Su Arıtma ,saf ve sağlıklı suyun tadını çıkarmaya, müşterilerimize derinlemesine önem vermeye ve en iyi ürün ve hizmete  sahip  olmayı arzulamaya yönelik ortak tutkumuzla harekete geçti.  Yardıma ihtiyacınız olursa size yardımcı olacak samimi ve profesyonel bir müşteri hizmetleri ekibimiz var. 7/24 ödeme yapabilirsiniz ve aynı gün gönderim için Pazartesiden Cumaya saat 15: 30'da gönderiyoruz. Herhangi bir yardıma ihtiyacınız olursa lütfen 0554 2384288 numaralı telefondan bizimle iletişime geçin

E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?