0554 238 42 88
  0554 238 42 88
Kategoriler
Para Birimi Seçimi
Kategoriler
MARKALAR
Ürün Filtreleme
Üretim Kapasitesi
Pompa Türü
Kirletici Madde Giderimi
Fiyat Aralığı
Tüm Filtreleri Temizle
  Filtrele
Toplam 19 Ürün
Ücretsiz Kargo
Yeni Ürün
  
  
FUJİTSU Ph 9 - B12 Alkali Mineral En Iyi Pompalı Su Arıtma Cihazı
Ücretsiz Kargo
Yeni Ürün
  
  
FUJİTSU B12 Alkali Mineral pH 9 Su Arıtma Cihazı
Ücretsiz Kargo
Yeni Ürün
  
  
FUJİTSU Ph 9 - B12 Alkali Mineral En Iyi Su Arıtma Cihazı
Ücretsiz Kargo
Yeni Ürün
  
  
FUJİTSU B12 Vitamin Korumalı pH 9 Su Arıtma Cihazı
Ücretsiz Kargo
  
  
Denizli Su Arıtma Cihazı tavsiye Toyoto
Ücretsiz Kargo
  
  
Toyoto 8 LT Çelik Tanklı Arıtma Çıkışlı Batarya HEDİYELİ Su Arıtma Cihazı
Ücretsiz Kargo
  
  
Osmonix AQUA 8 LT Çelik Tanklı Arıtma Çıkışlı Batarya HEDİYELİ Su Arıtma Cihazı
Ücretsiz Kargo
  
  
Toyoto Su Arıtma Cihazı  Black 90
Ücretsiz Kargo
%35
  
  
Nizamoğlu Slim Quick Kasalı Su Arıtma Cihazı
Ücretsiz Kargo
  
  
Ortimax H20 Green Plus Su Arıtma Cihazı Sistemi
Ücretsiz Kargo
  
  
Nizamoğlu 12 LİTRE POMPALI SU ARITMA CİHAZI
Ücretsiz Kargo
  
  
Hyundai Su Arıtma Cihazı Hnd-35 Pompasız
Ücretsiz Kargo
Yeni Ürün
%8
  
  
FUJİTSU Su Arıtma Cihazı
FUJİTSU Su Arıtma Cihazı
4,250.00 TL
3,900.00 TL
Ücretsiz Kargo
  
  
Tezgah Üstü Su Arıtma Cihazı Arıtmalı Sebil Fiyat
Ücretsiz Kargo
  
  
Sıcak Soğuk Arıtmalı Sebili
Ücretsiz Kargo
%20
  
  
LG Alkalin Pompalı Su Arıtma Cihazı 8 lt Fiyat
Ücretsiz Kargo
%35
  
  
Denizli Su Arıtma Cihazı Kampanya 3
Denizli Su Arıtma Cihazı Kampanya 3
3,247.76 TL
2,100.00 TL
Ücretsiz Kargo
Yeni Ürün
%33
  
  
Denizli Kampanya 2 Su Arıtma Cihazı German
Denizli Kampanya 2 Su Arıtma Cihazı Aqua
3,299.31 TL
2,199.00 TL
Ücretsiz Kargo
%31
  
  
RO-B Alkali Su Arıtma Cihazı
RO-B Alkali Su Arıtma Cihazı
3,753.75 TL
2,600.00 TL

Denizli Su Arıtma Cihazı Kampanya Fiyatları Al Götür 2000 TL Devam Ediyor.Kirece Son, Klor Son Damacana Maliyetinden Kurtulun | Doğal Su Kaynağı Evde su arıtma cihazları ile doğal ve temiz suyu hemen keşfedin.

Denizli Su Arıtma Cihazı almak isteyen Denizli’deki müşterilerimiz Denizli Su Arıtma Firmaları şeklinde arama yapmaktadırlar. Denizli ve çevre illerdeki geniş teknik servis ağımız ve profesyonel ekibimizle,  Nizamoğlu Su Arıtma Cihazları en kaliteli hizmeti, en uygun fiyata Denizli’deki müşterilerine götürebilmektir. 81 ilde hizmet veren firmamız, aynı zamanda Denizli ve çevre illerdeki müşterilerine de birçok imkan sunmaktadır. Özellikle sunduğu Montaj Sonrası Ödeme, Ücretsiz Kargo 

Ev Tipi Su Arıtma Cihazı Nedir?

Musluklardan akan sular ne yazık ki içmek ve hatta bazen kullanmak için de uygun olmayabilir. Bu aşamada sağlıklı ve temiz suya ulaşmak için ev tipi su arıtma sistemleri devreye girer. Ev tipi su arıtma cihazı nedir sorusuna, musluk sularında bulunan zararlı mikroorganizmaların yanı sıra her çeşit kimyasal ve katı maddeleri ayıran cihazlardır diyebiliriz. Bu cihazlar sayesinde evde kullanılan su sağlıklı hale gelir. 

Evde kullanıldığı kadar ofislerde de kullanılan evsel su arıtma cihazları suyun içilebilir ve kullanılabilir hale gelmesini sağlayan yüksek teknolojili cihazlardır. Ev tipi su arıtma sistemi seçenekleri çoğunlukla nano teknolojiyle yapılmış ve ters ozmos sistemi ile çalışırlar.

Ev Tipi Su Arıtma Cihazı Nasıl Çalışır?

Ev tipi su arıtma cihazı nasıl çalışır sorusu bu tarz cihazları alıp kullanmak isteyen pek çok kişinin merak ettiği konuların başında gelir. Ters ozmos yöntemi ile çalışan arıtma cihazlarında, su ilk aşamada filtrelenir. Ön filtreleme ile boyutu beş mikrondan büyük olan maddeler sudan uzaklaştırılır. Sonrasında aktif karbon filtre ile sudaki kötü tat ve kokular giderilir. Özellikle de suda olmaması gereken klor sudan bu filtre sayesinde uzaklaştırılır. 

Arıtma cihazlarının en önemli parçası olan ters ozmos mebranıyla da suyun içerisinde çözünemeyen arsenik, sodyum, asbest, kurşun veya nitrat gibi ağır metaller ayrıştırılır. Bu mebran bu zararlı maddeleri sudan uzaklaştırırken insan hayatı için önemli olan minerallerin su da kalmasını sağlar. Ters ozmos ile su artık kaliteli su olur. En sonunda ise karbon filtreden geçen suya tat verilir. Ev tipi su arıtma cihazları nasıl çalışır, hangisini seçmeliyim gibi konularda bizden her zaman destek alabilirsiniz.

Ev Tipi Su Arıtma Cihazı Sağlıklı mı?

Evsel arıtma cihazları kullanmak isteyenler sıklıkla ev tipi su arıtma cihazı sağlık mı diye merak ederler. Bu soruya kısaca evet sağlıklıdır diye cevap verebiliriz. Ev tipi su arıtma cihazlarının içerisinde yüksek teknoloji ile suyun içerisinde insan sağlığı için zararlı olan maddeler ayrıştırılırken yararlı olan mineraller ise suda korunur. Bu cihazlar ile sağlıklı, kaliteli, güzel kokulu ve tatlı suya ulaşılır.

Ev Tipi Su Arıtma Cihazı Modelleri ve Özellikleri Nelerdir?

Evsel su arıtma cihazları tezgâh üstü ve tezgâh altı olarak iki temel gruba ayrılır. Bu iki modelin çalışma prensibi aynı olmakla birlikte sunduğu avantajlar açısından değişir. Tezgâh üstü su arıtma cihazları mutfak tezgâhlarının üzerinde yer alır. Görüntü kirliliği yaratmadan şık tasarımlarıyla rahat bir kullanım sunar. Tezgâh altı su arıtma cihazları ise adından da anlaşılacağı üzere tezgâhların altına monte edilen cihazlardır. Tezgâh altına monte edilmesi kalabalık ve küçük mutfaklarda yerden kazanılmasına olanak verir. 

Ayrıca cihazların farklı özellikleri de olabilir. Bu sebeple seçim yaparken kullanılacak alana ve ihtiyaca göre seçim yapılması kullanım performansı açısından önemlidir. Ev tipi su arıtma cihazı modelleri ve özellikleri nelerdir, hangisi benim için uygun olur diye merak ediyorsanız bizi arayarak her zaman destek alabilirsiniz.

En Çok Tercih Edilen Ev Tipi Su Arıtma Cihazı Hangisi?

En çok tercih edilen ev tipi su arıtma cihazı hangisidir sorusuna net bir cevap vermek mümkün değildir. Çünkü her bir cihazın kendine göre kullanım avantajları ve dezavantajları bulunur. Bazı ev tipi su arıtma cihazı tavsiyeleri tezgâh altı cihazlar öne çıkarken bazı ev tipi su arıtma cihazı yorumları seçeneklerinde ise tezgâh üstü modeller ile sebiller öne çıkar. Ancak şunu söyleyebiliriz ki en çok tercih edilen modeller kaliteli markaların dayanıklı ve işlevsel modelleridir. Seçim yaparken kullanım alanına, ihtiyaca veya suyun debisine bağlı olarak karar vermek en doğrusu olacaktır.

Ayrıca su arıtma cihazı ev tipi seçeneklerinde kaliteli marka seçimleri de kullanım memnuniyeti açısından önemlidir. Satış kadar satış sonrası hizmetleri ve yedek parça hizmetleri de cihazın usun süreli sorunsuz kullanımı için dikkate dilmesi gereken noktaların başında gelir.

Ev Tipi Su Arıtma Cihazı Alırken Nelere Dikkat Edilmeli? 

İçilen veya kullanılan suyun hem güvenli hem de sağlıklı olmasını sağlayan arıtma cihazlarının seçimi oldukça önemlidir. Seçim sırasında bütçenizi göz önünde bulundurmanız tabi ki önemlidir. Ayrıca ev tipi su arıtma cihazı alırken nelere dikkat edilmeli sorusuna da şu şekilde cevap verebiliriz:

  • Tank seçimi: Kaç litre su kullanıldığını hesaplayarak cihazın tankını ona göre seçmelisiniz. Mesela, 2 kişilik aile için 20 litrelik bir tank fazla gelebilir.
  • Tasarım ve kasa özellikleri: Kapalı veya açık kasalı cihazlar vardır. Kapalı kasalarda cihazların tüm kablo, pompa ve aksesuarları bir kasa içerisinde iken açık kasalarda ise filtre ve aksesuarlar görünür. Yer durumuna göre tezgâh altı veya üstü modeller tercih edilebilinir.
  • Filtre seçimi: Kaliteli filtreli sistemler tercih edilmelidir. Çünkü evsel su arıtma cihazlarının güvenilir ve sağlıklı çalışmasını bu filtreler sağlar.
  • Suyun debisi: Suyun basıncı da cihaz seçinde önemlidir. Eğer musluk suyun basıncı düşük işe pompalı cihazlar tercih edilmelidir.
  • Teknik destek ve yedek parça: Alacağınız markanın satış sonrası hizmetleri ile bakım hizmetleri çok önemlidir. Arıtma cihazının filtreleri değişeceği içinde yedek parça değişimi yapan ve yedek parçalara kolay ulaşım sağlayan firmalar tercih edilmelidir.
  • Marka seçimi: Kaliteli markaların cihazları uzun ömürlü kullanım sunar.

Ev Tipi Su Arıtma Cihazı Çeşitleri Nelerdir?

Evsel su arıtma cihazları ile evinizin rahatlığında sağlık, lezzetli ve hijyenik suya ulaşabilirsiniz. Son teknoloji bu cihazların kullanıma, tasarıma bağlı olarak farklı çeşitleri bulunur. Ev tipi su arıtma cihazı çeşitleri nelerdir sorusun yanıtı için yazımızı okumaya devam edebilirsiniz.

  • Açık Sistem Su Arıtma Cihazı 

Açık sistem su arıtma cihazı seçeneklerine açık kasa cihazlarda denilir. Bunlarda su tankı ve filtreler bir kasanın içerisinde değildir. Görünür şekilde dışarıdadır.

  • Kapalı Sistem Su Arıtma Cihazı

Kapalı sistem su arıtma cihazı seçeneklerine ise kapalı kasa cihazlar denilebilir. Bu cihazlarda tank, filtreler, pompa ve tüm bağlantı kabloları bir kasa içerisindedir.

  • Arıtma Su Sebilleri

Arıtma su sebilleri, evlerde veya işyerlerinde taşınabilir, günlük sağlıklı suya ulaşma imkanı sunan cihazlardır. Pek çok faklı modeli ve özelliği bulunur. Arıtılmış suya ulaşmanın en pratik yollarından birisidir.

En İyi Su Arıtma Cihazı Hangisi?

En iyi su arıtma cihazı hangisi sorusuna ne yazık ki net bir cevap vermek mümkün değildir. Çünkü seçimleri etkileyen pek çok kullanım ve işlev özellikleri vardır. Ancak seçim yaparken kaliteli ve su arıtma sistemi seçeneklerinde deneyimli markaların ürünlerinden tercih etmek daha doğru olacaktır. En iyi su arıtma cihazı seçiminde Fairats uzmanlarımız size her zaman destek olurlar.

Ev Tipi Su Arıtma Cihazı Almak Mantıklı mı?

Ev tipi su arıtma cihazı almak mantıklı mı sorusuna evet diye kesin bir cevap verilebilir. Çünkü evsel arıtma sistemleri sağlıklı, temiz ve lezzetli suya ulaşmanın en güvenilir ve kolay yolunu sunar.

E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?
softtr® | Profesyonel E-Ticaret Sistemleri ile hazırlanmıştır.