0554 238 42 88
  0554 238 42 88
Kategoriler
Para Birimi Seçimi

Daha Fazla Su İçmenize Yardımcı Olacak İpuçları

Daha Fazla Su İçmenize Yardımcı Olacak Uygulamalar, İpuçları Ve Püf Noktaları


Su yaşam için kesinlikle gereklidir. 
İnsan olarak, neredeyse% 60 sudan oluşuyoruz. Suyun hayatın hayati bir unsuru olduğunu söylemek ciddi bir eksikliktir, ancak birçok insan kronik olarak susuz kalıyor ve önerilen günlük 64 onsdan eksik kalıyor. Pek çok insanın yeterince su içmemek için nedenleri varken - tadı sevmediklerini, susadıklarını veya gün boyunca içmeyi unuttuklarını belirterek - yeterince su içtiğinizden emin olmak çok önemlidir. her gün su. Susuz kalmanıza ve sağlıklı kalmanıza yardımcı olmak için, sizi içmeye teşvik edecek yararlı ipuçları ve faydalı uygulamalardan oluşan bir liste hazırladık!

Sulu Kalmak İçin İpuçları Ve Püf Noktaları

Suyun tadından hoşlansanız da hoşlanmasanız da, susuz kalmadığınızdan emin olmanın önemli olduğunu kabul etmelisiniz. Su gereksinimleriniz etrafında gönülsüzce parmak ucunda dolaşıyorsanız, kendinizi su içmek için kandırmayı düşündünüz mü? Sizi sulu kalmaya motive edecek dört yararlı ipucu.

Suyunuza Lezzet Katın

Birçok insan belediyelerinin suyunun tadını beğenmez, bu yüzden musluk suyunuzun tadını yüzünü buruşturuyorsanız, bunun yerine neden onu maskelemiyorsunuz? Çoğu büyük markette aroma damlası satın alabilirsin, ancak suyunu da demlendirebilirsin. Suyu daha keyifli hale getirmek için taze meyve, limon dilimleri, nane ve salatalığı suya bırakın!

Süslü Şişe İçin Bahar

Motive olmadığınız veya kendinizi sorumlu tutmadığınız için suyunuzu içmek istemiyorsanız, kendinize bir soğuk su şişesi satın alarak fayda sağlayabilirsiniz. Gerçekten beğendiğinizden emin olun, böylece onu kullanmaya motive olursunuz ve boşa gitmesini istemezsiniz. Şu ana kadar her gün ne kadar tükettiğinizi anlayabilmeniz için üzerinde işaretlenmiş ölçümler olan bir tane almak da iyi bir fikirdir.

Su Filtresine Yatırım Yapın

Buzlu suyun tadını saklayamıyorsanız, neden onun yerine onu tamir etmiyorsunuz? Su filtreleme sistemi, içeceğinizi mahvedebilecek tüm kötü tadı olan kirleri gidermeye yardımcı olabilir. Bir su filtresi satın alarak gün boyu serin, taze ve lezzetli suyun parmaklarınızın ucunda olmasını sağlayabilirsiniz.

Yerine köpüklü su veya çay

Dışarıdaysanız ve bir restoranda su ısmarlamak istemiyorsanız, o zaman her zaman biraz bitki çayı veya maden suyu alabilirsiniz. Pek çok insan, bitki çayının hafif hoş tadı, onları daha fazla içmeye motive etmek için yeterli buluyor. Aynı şey maden suyu için de geçerlidir; dişlerinizi tahrip edebilecek şeker içermez, ancak baloncuklar damak zevkinize hitap eder ve eğlencelidir!

Daha Fazla Su İçmenize Yardımcı Olacak Uygulamalar

Elbette, artık dijital bir çağda yaşadığımız için, hepimizin 7/24 mobil cihazları yanımızda. Sizi yeterince su içmeye teşvik etmek için biraz daha fazla yardıma ihtiyacınız olduğunu düşünüyorsanız, neden bu üç uygulamadan birini (veya daha fazlasını!) İndirmiyorsunuz?

Su Dengem

Bu uygulama, onu ihtiyaçlarınıza göre kişiselleştirmenizi sağlar. Ne kadar suya ihtiyacınız olduğunu belirlemek için kendinizle ilgili sorular sorar ve hedefinizi ons veya litre olarak belirlemenizi sağlar. Her su içtiğinizde, size yüzde puanı üzerinde bir artış sağlar. Amacınız yüzde 100 vurmak!

Bitki Dadı

Kendiniz için su içmeyecekseniz, en azından sanal bitkiniz için yapacak mısınız? Bu uygulama sevimli bir seçenektir ve sizi su içmeye ikna etmek için hayali bir bitkinin hayatını takas eder. Ne zaman bir içki içersen, “bitkini” sularsın. Yeterince içmezseniz, zavallı bitkiniz zarar görür.

İçme Suyu Hatırlatıcısı

Bu, sizi yeterince su içmeye teşvik etmek için programınızı bilmek isteyen başka bir kişiselleştirilmiş uygulamadır. Amacı, günlük olarak ne yaptığınız hakkında daha fazla bilgi edinmektir, ardından gün boyunca size bir ipucu alma zamanının geldiğini söyleyen uyarılar gönderir.

Bu Yazıyı Paylaşmak İster misiniz ?
E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?
softtr® | Profesyonel E-Ticaret Sistemleri ile hazırlanmıştır.