• Tak Çevir Kolay Filtre Değişim Su Arıtma Cihazı Kendin Topla
Tak Çevir Kolay Filtre Değişim Su Arıtma Cihazı Kendin Topla
Ürün Kodu : KolayFiltre       Yorumlar (0)      Yorum Ekle
Marka :  Nizamoğlu
480.00 TL   Kdv Dahil
Ücretsiz Kargo
Yeni Ürün
Tank Seç
Filtre Menşei
Musluk Seç
Filtre Aşama Sayısı
-
+

Tak Çevir Kolay Filtre Değişimli Ters Ozmoz Su Arıtma Cihazı ( Servis İhtiyacı olmadan Kolay Filtre Değişim ile Kar' a Geçin )

1 ADET SEDİMENT FİLTRE 6-12 AY 'a kadar kullanım ömrü olan filtre

1 ADET GAC KARBON FİLTRE 6-12 AY 'a kadar kullanım ömrü olan filtre

1 ADET CTO BLOK KARBON FİLTRE 6-12  AY 'a kadar kullanım ömrü olan filtre

1 ADET LG MEMBRAN ANA FİLTRE 18-24  AY 'a kadar kullanım ömürlü olan filtre

1 ADET POST KARBON FİLTRE 12-18 AY 'a kadar kullanım ömrü olan filtre 


5 MİKRON SEDİMENT : Şebeke suyu içerisinde bulunan çözünmemiş askıda katı maddelerin oluşturduğu kirliliğe bulanıklık denir. Askıda katı maddelerin oluşturduğu kirliliği giderme, filtrasyon işlemi ile yapılmaktadır. Bu filtre suyunuzda bulunabilecek Partiküller, Kir, Tortu, Kum arıtımı için kullanılır.

Ölçüleri : 12 inch

Ham Madde : %100 Polipropilen

Tipi : Çevir tak 

 GAC KARBON FİLTRE : Şebeke suyu içerisinde bulunan klor ve bileşikleri, deterjan ve sanayi atıkları, hoş olmayan koku ve tat oluşturan organik maddeler, petrol ve asbest gibi maddeler suyun tadını bozar. GAC Karbon Filtre yüksek absorbsiyon özelliği sayesinde bu kirleticelerden kaynaklanan renk, tat, kokunun giderilmesini sağlar.

Ölçüleri: 12 inch

Ham Madde: %100 Polipropilen

Tipi : Çevir tak 

CTO KARBON FİLTRE : Şebeke suyu içerisinde bulunan klor ve bileşikleri, deterjan ve sanayi atıkları, hoş olmayan koku ve tat oluşturan organik maddeler, petrol ve asbest gibi maddeler suyun tadını bozar. GAC Karbon Filtre yüksek absorbsiyon özelliği sayesinde bu kirleticelerden kaynaklanan renk, tat, kokunun giderilmesini sağlar.

Ölçüleri: 12 inch

Ham Madde: %100 Polipropilen

Tipi : Çevir tak

MEMBRAN FİLTRE(ANA FİLTRE) : Ters ozmos işlemini gerçekleştirerek suyu yarı geçirgen zar olan membran gözeneklerinden geçişini sağlar. Nano boyuttaki tortu, partikül, ağır metal, kimyasal, virüs, bakteri, mikroorganizma ve kireci arıtarak ideal nitelikte steril içme suyu elde etmenin en üstün teknolojik yöntemidir. Membrandan gözenek çapı sadece su moleküllerinin geçişine uygun olup su molekülü dışındaki tüm iyonları dışarı atar. Membran sarmal şekildedir ve özel olarak yapılmış tam aromatik bir filmdir. 

 POST KARBON FİLTRE : Membran filtreden çıkan su, saflığa yakın olup, içim olarak hamdır. Birçoğumuz bu suyun tadını beğenmeyiz. Post karbon filtre ile bu hamlıktan çıkar, içimi hoş bir hale gelir. Bir dağ kaynağından çıkan su gibi bir hale ulaşır. Gümüş iyonlar sayesinde bakteri oluşumunu engeller.Gümüş iyonlar sayesinde bakteri oluşumunu engeller.

Ölçüleri: 12 inch

Ham Madde: %100 Coconatlı Hindistan Cevizi

Tipi : Çevir tak


Toplam 0 yorum yapıldı


Yorum yaptığınız teşekkür ederiz. Yorumunuz icelendikten sonra yayınlanacaktır.
Sizde yorum yapın
Doğrulama Kodu
E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?