0554 238 42 88
  0554 238 42 88
Kategoriler
Para Birimi Seçimi
  Filtrele
Toplam 6 Ürün
Ücretsiz Kargo
  
  
300 GPD Su Arıtma Cihazı Filtre Seti 10 İnç
Ücretsiz Kargo
Yeni Ürün
  
  
HQ-20-300 YÜKSEK KAPASİTE FULL YEDEK FİLTRE SETİ
Ücretsiz Kargo
Yeni Ürün
  
  
HQ-10-600 YÜKSEK KAPASİTE FULL YEDEK FİLTRE SETİ
Ücretsiz Kargo
Yeni Ürün
  
  
HQ-10-300 YÜKSEK KAPASİTE FULL YEDEK FİLTRE SETİ
Ücretsiz Kargo
  
  
HRO 400 GPD Membran Filtreli Full Yedek Filtre Seti, Fiyatları
Ücretsiz Kargo
  
  
HRO 300 GPD Full Yedek Filtre Seti, Fiyatları

Nizamoğlu Arıtma'da, çok çeşitli ters osmoz su filtre sistemleri için son derece yüksek değerli ve oldukça etkili yedek filtre kartuşları ve membranlar sunuyoruz. Yelpazemiz çoğu sistemle uyumludur, bu nedenle emin değilseniz, yapmanız gereken tek şey bizi 0554.238 42 88 numaralı telefondan arayarak filtrelerimizin sisteminizde çalışıp çalışmayacağını kontrol etmek,% 99,9 oranında çalışacaklardır !

Tam olarak aradığınızı bulamazsanız, filtrelerimiz piyasadaki çok çeşitli sistemlerle birlikte veya bunların yerini almak için kullanılabileceğinden, sadece iletişime geçin 0554.2384288 


Su filtresi kartuşunuzu değiştirmeden önce, sisteminizin standart bir filtre boyutu mu yoksa özel bir boyut mu kullandığını bilmeniz gerekir. Filtre kartuşları üreten hemen hemen tüm şirketler, bunları bir veya daha fazla standart boyutta sunar, böylece çok çeşitli filtreleme sistemlerine uyacaklardır. Bununla birlikte, bazı üreticiler standart boyutların hiçbirini kullanmayan sistemler yapar - bu, onlardan yalnızca su filtresi yedek kartuşları satın alabileceğiniz anlamına gelir. Bu, başka seçeneğiniz olmadığı için üreticinin yedek kartuşlar için sizden istedikleri kadar ücret almasını sağlar.

Nizamoğlu Su Arıtma Sistemleri olarak, filtreler için yüksek fiyatlar ödemeye zorlanmanın siz, müşteri için haksızlık olduğunu düşünüyoruz. Bu nedenle, sattığımız tüm su filtreleri - ve yedek su filtresi kartuşları - standart gövde boyutlarını kullanır. Bu şekilde, tek bir markaya bağlı kalmak yerine, istediğiniz yedek filtreyi seçme özgürlüğüne sahip olursunuz.

E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?
softtr® | Profesyonel E-Ticaret Sistemleri ile hazırlanmıştır.