0554 238 42 88
  0554 238 42 88
Kategoriler
Para Birimi Seçimi
  Filtrele
Toplam 6 Ürün
Ücretsiz Kargo
  
  
Bina Girişi, Tortu, Kireç, Klor Önleyici, Üçlü Yedek Filtre Seti
Ücretsiz Kargo
  
  
Daire, Bina, Ev, Şebeke Girişi, Silifoslu Yedek Filtre Seti
Ücretsiz Kargo
  
  
Daire, Bina, Ev, Şebeke Girişi, Yedek Filtre Seti
Ücretsiz Kargo
  
  
3/4 Daire Girişi Kireç Önleyici Siliphos Filtre
Ücretsiz Kargo
  
  
Siliphos Dolu Yedek Kartuş Filtre
Ücretsiz Kargo
  
  
Silifoz Kireç Önleyici Antiscalant Toplar 1000 Gr

Daire Girişi Su Arıtma Kireç Önleyici Siliphos Filtre : Antiscalant Topu, içme suyu ve endüstriyel su sistemleri için ekonomik ve güvenilir bir kireç & korozyon önleyicidir. Polifosfat ve silikattan oluşur. Korozyon önleyici top’ da denir.

Antiscalant topu kireç oluşumunu engeller ve korozyonu durdurur. Polifosfat ve silikat sayesinde çok az miktardaki Antiscalant topu bile metalik yüzeydeki kireç birikimini önleyecektir. Bu sırada aktif madde de korozyonu önlemek için metalik yüzey üzerinde ince koruyucu bir tabaka oluşturur. Antiscalant topları eski borularınızdaki kireci zaman içerisinde söküp atacaktır. Gerçekten de aktif maddenin 2-3 ppm’i bu etkileri yaratabilir. Belirli bir dozaj için gerçek su kalitesi temel alınmalıdır. Otel ve hastane gibi kamu binalarında; çamaşır makinesi, güneş enerjisi vb. gibi ev aletlerine; kazan, su ısıtıcıları ve soğutma sistemleri gibi endüstriyel su sistemlerine uygulanabilir. Antiscalant Topu ortalama su tüketimine bağlı olarak farklı boylardaki sebil ve su filtreleriyle uygulanır.

Sebiller ve su filtreleri hemen hemen her su sisteminde elektrik kurulumu ve bakımı gerektirmeden takılabilir. Sadece bittikçe tekrar Antiscalant topuyla doldurulması gerekir. Doldurma işlemi içerisine su dökmek kadar kolaydır. Musluk suyu sebil ve filtreler içerisinden akar ve bu arada düşük miktarlarda polifosfat çözünür. Sebil ve filtreler, su boruları içerisinde ciddi basınç düşmelerine neden olmaz ancak uzun süre kullanılmamaları durumunda (3 ay) içerisindeki su boşaltılmalıdır.

Ham suyla karıştıktan sonra yumuşatılmış sular korozyona neden olacağından Antiscalant topunun su yumuşatıcılarıyla birlikte kullanılması tavsiye edilir.

E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?
softtr® | Profesyonel E-Ticaret Sistemleri ile hazırlanmıştır.