0554 238 42 88
  0554 238 42 88
Kategoriler
Para Birimi Seçimi
  Filtrele
Toplam 0 Ürün
  Ürün Bulunamadı

Dünyada Bir İlk: Miato Akıllı Cam Su Tankı

Sahip olduğu ileri teknoloji ile dünyada bir inovasyon niteliğinde olan ve ilk kez Türk mühendisler tarafından geliştirilen Miato Akıllı Cam Su Tankı, suyunuzun doğallığını ve tazeliğini koruyarak kaliteli ve sağlıklı içme suyunu sizlerle buluşturuyor.

Dayanıklılık testlerini başarı ile tamamlayan Miato Akıllı Cam Su Tankı Modelleri, suyunuzu hijyenik bir şekilde muhafaza etmesinin yanı sıra tüm su arıtma cihazları ile uyumlu yapısı ve kolay temizlik imkanı gibi fonksiyonel artıları ile sizleri her daim memnun ediyor.

Sağlığınız İçin En Önemli Yatırım

Miato Akıllı Cam Su Tankları; pek çok hastalığa neden olduğu bilinen kauçuk ya da plastik tanklara mükemmel bir alternatif oluşturuyor. Sağlıklı cam malzeme sayesinde suyu tadı ve kokusu değişmeden, en sağlıklı formuyla size getiren Miato Akıllı Cam Su Tankı, bu inovatif yönüyle sağlığınız için yapacağınız en önemli yatırımlar arasında yer alıyor.

Kanserojen maddeler içermeyen cam hazne; ışık, su, nem ve hava geçirmediğinden dolayı içme suyun dış faktörlerden korurken ısıya karşı dayanıklı olduğu için de çok daha uzun süreli kullanım imkanı sunuyor.

Ters Osmoz Teknolojisi

Miato Akıllı Cam Su Tankı, sahip olduğu ters osmoz teknolojisi sayesinde yarı geçirgen bir zar aracılığıyla şebeke sularında bol miktarda bulunan ve çözünerek suyun yapısını bozan klor, tortu, bakteri gibi maddeleri filtreleyerek ayrıştırıyor. Bu sayede suyunuzun kalitesini arttırmasının yanı sıra lezzetini de en ideal noktaya taşıyor ve güvenli içme suyunu sizlerle buluşturuyor.

Gözenek çapı 0,0001 mikron olan membran filtreleri, diğer filtrelerin ayrıştıramadığı en küçük boyuttaki maddeleri bile sudan ayırarak zararlı bakterilerin su ile temasını önlüyor. Aynı zamanda çevreci özellikleri ile ön plana çıkan ters osmoz teknolojisi, atık su miktarını önemli ölçüde azaltarak yaşamın devamlılığı için büyük öneme sahip olan su kaynaklarının sürdürülebilirliğine katkıda bulunuyor.

5 Aşamalı Filtre

Miato Cam Tanklı Su Arıtma Cihazı, beş aşamalı filtre sistemi ile musluk suyunun debisinin düşmesine yol açmadan kaliteli içme suyunu evlerinize taşıyor. Cam su tankı ise suyun bağ yapısını korurken hem filtrelerin değişim sürelerini hem de cihazın kullanım ömrünü uzatıyor.

Akıllı Filtreleme Sistemi

Akıllı filtreleme sistemi sayesinde su tüketim alışkanlıklarını analiz ederek çalışma performansını ve harcadığı enerjiyi de buna bağlı olarak optimize eden Miato Akıllı Cam Su Tankı, bu sayede gereksiz su ve enerji tüketimini önleyerek tasarruf etmenize olanak sağlıyor.

Çevre Dostu Kullanım

Ürettiği atık su miktarı, diğer su arıtma cihazlarına oranla çok daha düşük olan Miato Su Arıtma Cihazı, bu özelliği ile çevre kirliliğinin de önüne geçiyor. Bunun yanı sıra uzun ömürlü cam depolama sistemi ile damacana ve pet şişelerin çevreye verdiği zararları önlemeye yardımcı oluyor.

Miato Akıllı Cam Su Tankı, her yıl ortalama 20 ton su tasarrufu sağlıyor. Miato Akıllı Cam Su Tankı aynı zamanda sayısız kez eritilerek biçimlendirilebilen cam materyali sayesinde plastikler gibi doğaya zarar vermediği için çevreci bir kullanım sunuyor.

Tüm Cihazlarla Uyumluluk

Farklı markalara ait tüm su arıtma cihazları ile uyumlu şekilde çalışan Miato Akıllı Cam Su Tankları, sizler için dilediğiniz zaman sağlıklı ve temiz suya erişim imkanı sunuyor. Suyunuzu en hijyenik biçimde muhafaza eden cam tankı ihtiyaç duyduğunuz an kolayca çıkararak yıkayıp temizledikten sonra yerine yeniden sorunsuz şekilde yerleştirebilirsiniz.

Farklı İhtiyaçlara Uygun Çözümler

7,25 litre cam su tankı, 8,7 litre cam su tankı ve 10 litre cam su tankı seçenekleri ile farklı ihtiyaçlara özel olarak geliştirilen farklı kapasiteye sahip Miato Akıllı Cam Su Tankları, hem evde hem de ofis ortamında pratik bir kullanım sağlıyor.

Siz de temiz ve doğal su kaynağını sizlerle buluşturan Miato Akıllı Cam Tank ürününü sipariş ederek taze, güvenilir ve sağlıklı içme suyuna zahmetsiz bir şekilde ulaşmanın keyfini yaşayabilirsiniz.

E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?
softtr® | Profesyonel E-Ticaret Sistemleri ile hazırlanmıştır.