Kategoriler
MARKALAR
Ürün Filtreleme
Üretim Kapasitesi
Ürün Özellikleri
Fiyat Aralığı
Ana SayfaSaf Su Cihazı
Saf Su Cihazı
Ürün FiltreleFiltrele
Toplam 11 Ürün

Şebeke suyundan direkt Deiyonize su, saf su ve Ultra Saf Su üretim Cihazları imalatı Laboratuvar ve Endüstriyel tip saf su üretim cihazları fiyatları

DI ( Deiyonize ) Su Nedir?

DI ( Deiyonize ) su, tüm iyonları uzaklaştırılmış sudur. İyonlar yüklü parçacıklardır, yani pozitif veya negatif elektrik yükleri vardır. Sudaki yabancı maddelerin çoğu, bir tür iyon olan çözünmüş tuzlardır. DI sisteminden su geçtiğinde, iyonlar kolayca çıkarılır ve temiz, saf su kalır.

DI ( Deiyonize ) Su Nasıl Yapılır?

Yüksek saflıkta su oluşturmak için bu yöntemin arkasındaki teknolojiye "deiyonizasyon" adı verilir, bu da iyonları sudan uzaklaştırdığı anlamına gelir. Su deiyonizatörleri, kalan organik ve partikül kirleticileri gidermek için genellikle ters ozmoz ve karbon filtreleri gibi diğer filtreleme sistemleriyle birleştirilir.

DI ( Deiyonize ) Su ve Distile Su Arasındaki Fark Nedir?

Her ikisi de arıtılmış su türleri olmasına rağmen, deiyonize su ile damıtılmış su arasında bir dizi fark vardır. Bir deiyonizer, en yaygın partikülat olmayan kirleticiler olan iyonları gidermek için katyon ve anyon reçineleri kullanır. Damıtılmış su kaynatılır ve ardından buhar yoğunlaştırılır; katı kontaminantlar damıtma sisteminde geride kalır. Su deiyonizasyonu, damıtmaya çok benzer bir ürün üretir.

Su Deiyonizasyon Sistemleri

NİZAMOĞLU Water Systems olarak, işletmeler, laboratuvarlar ve reef keeping için uygun bir dizi ticari sınıf deiyonize su sistemleri sunuyoruz. İhtiyaçlarınız için doğru sistemi seçme konusunda yardım almak için deneyimli Sertifikalı Su Uzmanlarımızı arayın. 0554.2384288

E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?
softtr® | Profesyonel E-Ticaret Sistemleri ile hazırlanmıştır.