Kategoriler
MARKALAR
Ürün Filtreleme
Üretim Kapasitesi
Ürün Özellikleri
Fiyat Aralığı
Saf Su Cihazı
Ürün FiltreleFiltrele
Toplam 24 Ürün

Şebeke suyundan direkt Deiyonize su, saf su ve Ultra Saf Su üretim Cihazları imalatı Laboratuvar ve Endüstriyel tip saf su üretim cihazları fiyatları için bizi arayın arge projenize en uygun fiyat teklifini size  sunalım. 0554.2384288 0258 2624546 Saf Su Cihazı modelleri, Saf Su Cihazı özellikleri ve markaları en uygun fiyatları ile

Laboratuvarınız, üretiminiz veya resif saklama / akvaryum suyunuz için yüksek saflıkta suya ihtiyacınız olduğunda, deiyonizasyon sistemi mükemmel bir seçenektir. Deiyonize su sistemleri (veya su deiyonizatörleri), suyunuzdaki demir, sodyum, sülfat ve bakır gibi mineraller dahil neredeyse tüm iyonları uzaklaştırır. Bu iyonlar parçacıklı olmayan su kirleticilerinin çoğunu oluşturduğundan, yüksek saflıkta suyu hızlı ve uygun bir şekilde elde edersiniz.

Yıllar önce, yüksek saflıkta su yalnızca sınırlı uygulamalarda kullanılıyordu. Günümüzde deiyonize (Dl) ve yüksek saflıkta su, yüzlerce uygulamada temel bir bileşen haline gelmiştir. Sadece birkaçı aşağıdakileri içerir:

 

Tıbbi ofisler

Laboratuvarlar

İlaç firmaları

Kozmetik firmaları

Büyük akvaryumlar, balık tankları ve resif tutma tesisleri

Elektronik üretim tesisleri

Gıda işleme tesisleri

Kaplama ve eloksal

Ve hatta yerel araba yıkamada son durulama!


E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?
softtr® | Profesyonel E-Ticaret Sistemleri ile hazırlanmıştır.