Ana SayfaOkul Tipi Su Sebili OKUL
Üniversiteler İçin Su Arıtma Sebilleri
Ürün FiltreleFiltrele
Toplam 6 Ürün

Üniversiteler için Çözümler Türkiye üniversitelerinde çalışan ve oyun oynayan birçok personel ve öğrenci ile su, önemli bir yönetim sorunudur. Nizamoğlu Water Sistem , içme suyu ekipmanı ve su filtreleme kaynaklarının temini ve bakımı konusunda tesis bakım ekipleriyle yakın çalışır. Çevreci sürdürülebilirliğe odaklanmasıyla, yeni tesisler etkili yağmur suyu geri dönüşüm sistemleri ve dezenfeksiyon gerektirir.

Öğrenci İçme Suyu

Öğrencilere taze, sağlıklı içme suyu sağlamak, iyi bir sağlık ve optimum zihinsel performans için çok önemlidir.

Kampüste içme suyu çözümleri sunmak isteyen eğitim tesisi yöneticileri, Nizamoğlu içme suyu sistemleri ve su filtrelerindeki uzmanlığından yararlanmaktadır.

İçme çeşmeleri, ferahlatıcı bir şekilde soğutulmuş ve filtrelenmiş suya erişim sağlayan, öğrenci dinlenme alanları için popüler bir cihazdır.

Lavabo su filtreleri, sudaki tat ve kokuların giderilmesini sağlamanın yanı sıra personelin ve öğrencilerin düzenli olarak su içmesini teşvik eder.

Okullar, kolejler ve üniversiteler için anında kaynayan ve arıtılımış soğutulmuş su çözümleri ile Nizamoğlu her şeyi kapsar - 0554.2384288 numaralı telefondan bizi bugün arayın.

ÖĞRENCİ İÇME SUYU

MUTFAK TESİSLERİ

PERSONEL ODALARIYAĞMUR SUYU ARITMA

E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?
softtr® | Profesyonel E-Ticaret Sistemleri ile hazırlanmıştır.