0554 238 42 88
  0554 238 42 88
Kategoriler
Para Birimi Seçimi
Kategoriler
MARKALAR
Fiyat Aralığı
Tüm Filtreleri Temizle
  Filtrele
Toplam 27 Ürün
Ücretsiz Kargo
  
  
Aquatürk Su Arıtma Tankı 8 Lt Fiyatları
Ücretsiz Kargo
  
  
Ravent Su Arıtma Tankı 8 Lt Fiyatları
Ücretsiz Kargo
  
  
Su Arıtma Tankı 8 Lt Fiyatları
Ücretsiz Kargo
  
  
20 Litre NSF Onaylı Çelik Su Arıtma Tankı
Ücretsiz Kargo
  
  
Su ARITMA Tank 40 lt
Su ARITMA Tank 40 lt
4,241.56 TL
Ücretsiz Kargo
  
  
AQUA German Su Arıtma Tankı, 8 Litre, çelik, Vana Dahil
Ücretsiz Kargo
  
  
TECFLO Su Arıtma Tankı 12 Litre, Çelik, Vana Dahil, Nsf Onay
Ücretsiz Kargo
  
  
TECFLO Su Arıtma Tankı 8 Litre, çelik, Vana Dahil, Nsf Onay
Ücretsiz Kargo
  
  
NSF 3.2G METAL TANK
NSF 2.2G METAL TANK
1,056.00 TL
Ücretsiz Kargo
  
  
NSF 3.2G METAL TANK
NSF 3.2G METAL TANK
1,056.69 TL
Ücretsiz Kargo
  
  
AQUA Su Arıtma Tankı 8 Litre, çelik, Vana Dahil, Nsf Onay
Ücretsiz Kargo
  
  
BMB Su Arıtma Tankı 12 Litre, Çelik, Vana Dahil, Nsf Onay
Ücretsiz Kargo
  
  
BMB Su Arıtma Tankı 8 Litre, çelik, Vana Dahil, Nsf Onay
Ücretsiz Kargo
  
  
LG Su Arıtma Tankı 8 Litre, çelik, Vana Dahil, Nsf Onay
Ücretsiz Kargo
  
  
İhlas Aura Cebilon Su Arıtma Tankı 12 Litre, Çelik, Vana Dahil, Nsf Onay
Ücretsiz Kargo
  
  
İhlas Su Arıtma Tankı 8 Litre, çelik, Vana Dahil, Nsf Onay
Ücretsiz Kargo
  
  
Su Arıtma Cihazı 2.2 Galon 8 Litre Metal Tank - Vana Dahil / Nsf Onay
Ücretsiz Kargo
  
  
Su Arıtma Cihazı 3.2 Galon 12 Litre Metal Tank - Vana Dahil / Nsf Onay
Ücretsiz Kargo
  
  
İhlas Su Arıtma Deposu Fiyatı FİLTRE HEDİYELİ
Ücretsiz Kargo
  
  
İhlas Su Arıtma Tankı Fiyatı FİLTRE HEDİYELİ
Ücretsiz Kargo
  
  
 Su Arıtma Cihazı Deposu 12 Lt Çelik Tank FİLTRE HEDİYELİ
Ücretsiz Kargo
  
  
40 Litre Metal Su Arıtma Cihazı Tank
Ücretsiz Kargo
%9
  
  
20G (80 Litre) Metal Su Arıtma Cihazı Tank
Ücretsiz Kargo
  
  
3.2G Metal Su Arıtma Cihazı Tank
Ücretsiz Kargo
  
  
2.2G Metal Su Arıtma Cihazı Tank
Ücretsiz Kargo
  
  
20G (80 Litre) Metal Su Arıtma Cihazı Tank
Ücretsiz Kargo
  
  
11G (40 Litre) Metal Su Arıtma Cihazı Tank

Su Arıtma Tankları - 8lt, 12lt, 20lt, 40lt, 80lt - NSF'li

Su Arıtma Tankı , su arıtma cihazlarında bulunan ve temiz suyun post karbon filtreden sonra depolanmasını sağlayan tanklara verilen addır. Su Arıtma Deposu birçok çeşitte bulunur.  Piyasada plastik reverse osmosis su arıtma tankı da bulunmaktadır fakat plastik su arıtma tankları içeriğinde plastik bulundurduğu için su arıtma cihazı tankında bakteri üreme ihtimali fazlasıyla yükselmektedir. Bu yüzden müşterilerimize özel ricamız paslanmaz çelik tank kullanmaları olacaktır.  NSF onaylı su arıtma tankları, en kaliteli su arıtma tankları arasında geçmektedir. Peki müşterilerimiz su arıtma cihazı tankı seçerken nelere dikkat etmelidir gelin bunu aydınlatalım.Su Arıtma Cihazı Tankları birçok çeşit, boyut ve modelde bulunmaktadır ama ana modelleri listelemek istersek şu şekilde olacaktır;

8 lt Su Arıtma Deposu: 8 lt su arıtma tankı en çok kullanılan su arıtma deposu modellerinde ilk sırada yer almaktadır. Bu tank tam olarak 2.2 galon(8.32) litredir fakat su arıtma tankları tam olarak sahip olduğu litre bazında üretim yapamamaktadır. Bu durumun en başlıca sebebi su arıtma deposunun içinde hava bulunmasıdır, bu hava suyun tazyikli bir şekilde musluğa doğru akmasını sağlamaktır. Eğer tankınız hava tutmuyorsa arızalı olabilir. Bu tankı kullanan modeller ise şunlardır; Doğal Su Arıtma Cihazı, Ravent Smart, Optima Su Arıtma Cihazı, Blu water Su Arıtma Cihazı ve Aqua Su Arıtma Cihazı ‘dır.

12 lt Su Arıtma Deposu: 12 litrelik tank ise piyasada 3.2 galon olarak bilinmektedir. Su Arıtma Tankı 12 lt ‘de paslanmaz çelik su arıtma deposu ‘dur. Bu tank yaklaşık 10 litre su vermektedir. Bu su arıtma deposunu kullanan modeller ise şu şekildedir; Ravent Cool, Puretech Yakut Su Arıtma Cihazı ve Mustang Su Arıtma Cihazı’dır.

20 lt Su Arıtma Deposu: Bu tank genelde 18 litre civarı su depolamaktadır. Bu cihazın kullanım alanı ufak çaplı restoranlar ve işletmelerdir. 20 lt su arıtma deposu 6.5 galon olarak geçmektedir. 12 litre veya 8 litre tankın yetmediği işletmelerde, Açık Kasa Su Arıtma Cihazı’na 100 gpdlik membran eklenir. Bunun yanına da 20 litre, 40 litre veya 80 litre su arıtma tankı seçenekleri eklenir.

40 lt Su Arıtma Deposu: 40 Litre Su Arıtma Deposu da işletme, restoranlar veya büyük yemekhaneler için uygundur. Bu depo aynı zamanda 11 galon olarak geçmektedir. Bu tankın yanına açık kasa pompalı veya direkt akışlı su arıtma cihazı eklenerek hem üretilen su kapasitesi, hem de su depolama kapasitesi artırılabilmektedir.

80 lt Su Arıtma Deposu: 80 litre reverse osmosis su arıtma tankı, paslanmaz çelik su arıtma depoları arasında en büyük tanktır. 20 galon olan bu su arıtma deposu genelde direkt akışlı su arıtma cihazları yanında kullanılmaktadır. Bu depodan sonra genelde paslanmaz çelik depo isteyen müşterilerimize modüler su depoları önerilmektedir. Modüler su arıtma depoları daha büyük çaplı işletmelerde kulanılmaktadır.

Su Arıtma Tankı FiyatlarıSu Arıtma Tankı Fiyatları üstte belirtilen depolama kapasitelerine göre değişkenlik göstermektedir. Özellikle paslanmaz çelik su arıtma tankları , plastik depolu su arıtma tanklarına göre biraz daha maliyetli fakat sağlıklıdır. Fiyatlar dolar kuruna ve diğer değişkenlere bağlı olarak değişmekle birlikte 8 litre tank 2023 ilk çeyrekte 699 TL, 12 litre tank 799TL , 20 litre tank 1599 tl, 40 litre su arıtma deposu 4899 ₺, 80 litre su arıtma deposu ise 5999 ₺ ‘dir.

Müşterilerimiz Google ve diğer arama motorları nezdinde su arıtma cihazıyla ilgili de birçok soru sormaktadır, dilerseniz bu soruları cevaplayalım.

Su Arıtma Tankı Kaç Saatte Dolar? Su Arıtma Deposu’nun hacmine göre dolum süresi değişmektedir. Ev Tipi Su Arıtma Cihazları ‘nda kullanılan 8 litre ve 12 litrelik tanklar genelde 35-45 dakika arası dolmaktadır. Cihazın üretim kapasitesi yüksek olduğunda, tankın dolum süresi de artacaktır. Örneğin pompalı su arıtma cihazı, pompasız su arıtma cihazı ‘na göre daha hızlı üretim yapmaktadır.

Su Arıtma Tankına Kaç Bar Hava Basılır?

Su Arıtma Tankına yaklaşık 0.2-0.5 bar arası hava basılır. Bu değerler 40 ve 80 litre su arıtma deposunda farklı olabilmektedir.

Su Arıtma Tankı Basıncı Kaç Olmalı?

Su Arıtma Deposunun basıncı yukarıda da belirttiğimiz gibi 0.2-0.5 bar arası olmalıdır.

Su Arıtma Tankı Kaç Yılda Değişir? Su Arıtma Tankı ömrü marka marka değişse de genelde piyasadaki su arıtma cihazı tankları 2-4 sene arasında değişmektedir.

Su Arıtma Tankı Nasıl Temizlenir? Su Arıtma Tankı Nasıl Temizlenir sorusunun cevabı hayırdır.  Çünkü su arıtma cihazlarının tankları maalesef içi açılamaz filtre gibi değildir,  tavsiyemiz 5 yılda 1 yenilenmelidir.

E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?
softtr® | Profesyonel E-Ticaret Sistemleri ile hazırlanmıştır.