Su Filtrenizin Bakım ve Servis Hizmetleri

Su Filtrenizin Bakım ve Servisi

Ürünün ömrünü uzatmak ve musluk suyunuzdan kimyasalların ve mikroorganizmaların sürekli olarak uzaklaştırılmasını sağlamak için su filtresi sisteminizde düzenli bakım gereklidir.

Su filtresi sisteminiz için her 6-12 ayda bir (bölgenizdeki suyun kullanımına ve kalitesine bağlı olarak) düzenli bir servis ve kartuş değişimi planlamanızı öneririz .

Bakım yapılmaması ve gerekli zaman dilimi içinde kartuşların değiştirilmemesi, su filtresi sistemlerinizin kimyasalları ve mikroorganizmaları toplama yeteneğine ve su filtresi sisteminizdeki kirletici maddelerin birikmesine ve su filtresi sisteminde tıkanmaya neden olabilir.

Düzenli bakım ve kartuş değişimi, su filtresi sisteminizin daha etkili bir filtreleme süreciyle sonuçlanacaktır.

Ücretsiz servis

Düzenli bakım ve kartuş değişimi de size ÜCRETSİZ hizmet verilmesini sağlayacaktır. 

ÜCRETSİZ hizmet, su filtresi sisteminizi temizlemek, yıkamak ve sterilize etmek için eski kartuşların çıkarılmasını içerecektir. 

Servisin ardından, güler yüzlü teknisyenimiz eski kartuşlarınızı yepyeni kartuşlarla değiştirecektir ( kartuş ücreti size aittir ) . 

Not: Maliyetler güler yüzlü personelimizden biri tarafından 0554.2384288  ( Pazartesi - Cuma, 09:00 - 18:00 ) görüşülebilir.


Gururla... 

Nizamoğlu Su Arıtma Sistemleri olarak, 15 yıldır Denizli den Türkiye' deki tüm müşterilerimiz için su filtreleri kuran ve bakımını yapan Türkiye li bir şirketiz.

Tüm ürünlerimiz 1. Sınıf  ve NSF Sertifikalıdır.

Bu Yazıyı Paylaşmak İster misiniz ?
E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?