0554 238 42 88
  0554 238 42 88
Kategoriler
Para Birimi Seçimi

Kömür suyu nasıl arındırır?

Kömür suyu nasıl arındırır?

Suyunuzu ağzınıza ulaşmadan üç kez süzüyoruz

WFA olarak, suyunuzun olabildiğince saf olmasını sağlamak konusunda ciddiyiz. Su filtre sistemlerimiz, musluk suyunuzu ağzınıza ulaşmadan önce üç kez filtreler. Bu, suyunuzda istemediğiniz her şeyi yakalamanızı sağlayarak size saf, taze filtrelenmiş su bırakmamızı sağlar ...

... tıpkı Tabiat Ana'nın istediği gibi.

WFA filtrelerini kullanarak suyu nasıl arıttığımıza dair hızlı bir genel bakış:

  1. Mekanik filtreleme - toz, kir, pas ve kistler (Giardia ve Cryptosporidium) gibi büyük parçacıkları ve kirleticileri temizler. Bunlar suyunuzun tadını, kokusunu ve rengini etkileyebilir. Filtrelerimiz 1 mikrona kadar parçacıkları toplar.
  2. Karbon / odun kömürü filtrasyonu - WFA su filtre sistemimiz, klor ve diğer kimyasallar, eskimiş yer altı boruları ve dalgalanan baraj seviyeleri gibi çeşitli faktörlerin neden olduğu kötü tatları ve kokuları gidermek için karbon içindeki gözenekleri kullanır. Bu ikinci filtreleme, suyunuzun olabildiğince güzel tadı, görünümü ve kokusu olmasını sağlar.
  3. Kireç tortusunun giderilmesi - bu, su ısıtıcısı ve kahve makinesi gibi cihazlarınızda kötü bir kireç oluşumunu önler.
Kömür filtresi nasıl çalışır?

Su filtreleri, suyu arıtmak için 'aktif kömür' olarak bilinen özel bir tür odun kömürü kullanır.

Aktif kömür, adsorpsiyon süreci boyunca çalışır. Adsorpsiyonun absorpsiyondan farklı olduğuna dikkat edin. Adsorpsiyon, safsızlıkları fiziksel olarak emmek yerine, kömür filtresinin yüzeyine kimyasal olarak bağlar.

Aktif kömür ideal su filtresidir çünkü sudaki toksinleri tuzları ve önemli mineralleri sıyırmadan uzaklaştırır.

Filtrede kirler tutulduğundan, olması gerektiği gibi çalışmaya devam etmesini sağlamak için su filtrenizi 12 ayda bir değiştirmeniz önemlidir.

Su filtresi sisteminizi değiştirme zahmetini ortadan kaldıran WFA'nın yeni abonelik hizmetinden yararlanın. Her 12 ayda bir otomatik olarak yenisini göndereceğiz… çok kolay!

Kömür neden en iyi su filtresidir?
  1. İyi şeyler kalır
  2. Suyunuzun tadını daha iyi hale getirir - kloru ve kötü kokuları giderir. Klor, su kaynağımızın bakteri ve virüslerden uzak kalmasını sağlamak için çok önemlidir; ancak klor / dezenfektan içmemize gerek yok.
  3. Nispeten ucuz
  4. Bakımı kolaydır - filtreyi 12 ayda bir değiştirmeniz yeterlidir. Yeni abonelik hizmetinden yararlanın.
Filtrelerimizin suyunuzda bıraktığı şey de onu güvenli kılar

WFA'da sadece kötü şeyleri filtrelemenin önemli olmadığını anlıyoruz … aynı zamanda iyi şeyleri bırakmamız da hayati önem taşıyor. Çünkü su bizi sadece hidratlamakla kalmaz, aynı zamanda diş sağlığımız için florürün yanı sıra temel mineraller ve tuzlar sağlar.

Florür, kalsiyum, magnezyum ve sodyumun hepsi su ile aynı kıvamda çözünmüş mineraller olduğundan, filtrelerimizden kolayca geçerler.

Bu nedenle, birçok şişelenmiş su markasının aksine, bir WFA su filtre sistemi, sizin ve ailenizin sağlığını koruyacak florür, mineraller ve tuzlar içeren su sağlar.

Filtrelerimize güvenebileceğinizi biliyorsunuz

Tüm WFA filtre sistemleri, NSF International tarafından bağımsız olarak mümkün olan en yüksek düzeyde sertifikalandırılmıştır (bu, sağlık ve estetik nitelikler için katı kuralları karşılamak için su filtreleme sistemleri için endüstri standartlarını belirler). Ayrıca, kalite ve bütünlük için doğrulama sağlayan Avustralya Standartları Filigran Sertifikalıdır.

Böylece, WFA filtrenizin yalnızca suyunuzun tadını, harika görünmesini ve kokusunu vermekle kalmayıp aynı zamanda güvenli hale getirdiğinden emin olabilirsiniz.

Daha fazla bilgi edinmek için bizimle iletişime geçin veya şimdi çevrimiçi bir su filtresi sistemi satın almak için çevrimiçi mağazamızı ziyaret edin .

Bu Yazıyı Paylaşmak İster misiniz ?
E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?
softtr® | Profesyonel E-Ticaret Sistemleri ile hazırlanmıştır.